22
آوریل
غیرفعال

عبدالغنی: پرسپولیس مالک توپ بود، ما نتیجه گرفتیم

حسین عبدالغنی می گوید که تیمش در یک بازی بسیار سخت و فشرده و در روزهایی که بازی های فشرده ای برگزار می کنند، موفق به برتری شده است.

به گزارش “ورزش سه”، حسین عبدالغنی بازیکن باتجربه و کهنه کار تیم فوتبال الاهلی که مقابل پرسپولیس به پیروزی ارزشمند 2 بر 1 رسیدند و حالا رتبه دوم جدول را پس از السد در اختیار دارند، در رابطه با پیروزی برابر نماینده ایران در میکسدزون خبری بازی توضیح داد: بازی سختی بود. به هر حال پرسپولیس مالک بود و ما نتیجه گرفتیم.

وی ادامه داد: بازی خوبی بود ولی ما در گروه سختی قرار داریم. خیلی خوشحالیم که در این دیدار برنده شدیم، چون ما دیدارهای فشرده ای طی این روزها داریم. چندین بازی پیاپی برگزار کرده ایم.


سوال بعدی از عبدالغنی 42 ساله در مورد تجربیاتش از حضور مقابل نمایندگان ایران و فوتبال ایران بود و اینکه کدام بازیکن همچنان در ذهنش مانده است که او پاسخ داد: همه بازیکنان ایرانی خوب بودند ولی بازیکنی که از نظرم فراموش نشدنی بود کریم باقری است. او استثناء بود و با فکر بازی می کرد. البته بازیکنان دیگری نظیر کریمی، دایی و مهدوی کیا هم بسیار خوب بوده اند ولی از نظر من کریم باقری بهترین بود.

منبع : ورزش 3

دسته‌بندی نشده